OBÓZ LETNI 2015!!!

Z przyjemnością przedstawiamy państwu propozycję obozu piłkarskiego organizowanego jak co roku przez Uczniowski Klub Sportowy "Gol" Bieruń!!

TERMIN:

19.08. - 27.08.2015!

19.08. - wyjazd wieczorem

27.08. - przyjazd rano

MIEJSCE:

Ośrodek Wypoczynkowy STOLTUR w Niechorzu! <>>

Ośrodek odznacza się bardzo korzystną lokalizacją. Położony jest przy Alei Bursztynowej – głównej ulicy Niechorza, będącej zarazem centrum handlowo – rozrywkowym miejscowości. Odległość do szerokiej, piaszczystej plaży wynosi 120 metrów.W odległości 200 metrów znajduje się miejski stadion sportowy.

Ośrodek „Stoltur” zajmuje ok. 1,5 ha ogrodzonego i starannie zagospodarowanego terenu. Obejmuje dwa pawilony kolonijne, pawilon gastronomiczno – recepcyjny, pawilon świetlicowy, kompleks domków letniskowych.

Część hotelowa ośrodka składa się z dwóch jednopiętrowych pawilonów mieszkalnych z 4-osobowymi pokojami na obu kondygnacjach. Wszystkie pokoje posiadają własną łazienkę /tzw. pełny węzeł sanitarny/ z kabiną natryskową. Wyposażenie pokoju to cztery jednoosobowe tapczany, szafki nocne, stolik, szafka pod telewizor. W korytarzyku-przedsionku znajduje się duża zabudowana szafa. Każdy pokój wyposażony jest w kolorowy telewizor.

Na terenie ośrodka znajduje się basen pływacki o wymiarach 16 x 8 m, trzy boiska do koszykówki, boisko do siatkówki, stoły do tenisa stołowego, plac zabaw i piaskownica dla dzieci.

Zaplecze rekreacyjne uzupełnia sala dyskotekowa wyposażona w profesjonalny sprzęt audio oraz dwie duże sale świetlicowe ze sprzętem video – telewizyjnym.

Miejsce to ma bardzo dogodne usytuowanie dla grup sportowych, gdyż praktycznie "pod nosem" jest morze oraz boiska, a także basen!

W CENIE:

- pobyt 7 dniowy: nocleg (pokoje z łazienkami) + wyżywienie 4 posiłki

- woda mineralna bez ograniczeń

- transport + ubezpieczenie

- opieka medyczna 24h

- opieka ratownika na plaży i na basenie

- opieka wykwalifikowanej kadry trenerskiej

- pamiątkowa koszulka sportowa

1 100 zł / osoby* - zawodnik Gol Bieruń

1 300 zł / osoby - inni zawodnicy nie będący naszymi członkami

PONADTO:

- 3 treningi dziennie!

- Codzienna foto-relacja na naszym profilu na facebooku!! (krótki filmik + zdjęcia). Dzięki temu na bieżąco będziecie mogli państwo śledzić co dzieje się u nas:)

- opieka fizjoterapeuty! Codziennie trening funkcjonalny dostosowany do wieku!

- treningi w małych grupach! Max. 12 osób!!!

- wykłady - codziennie na rozmaite tematy sportowe i inne

PŁATNOŚĆ:

- zaliczka w kwocie 300zł do końca lutego na konto Klubu, która jest potwierdzeniem zapisania zawodnika na obóz.

- reszta płatności do końca czerwca przelewem na konto klubowe.

UWAGA!!! Istnieje możliwość dofinansowania obozu przez Klub w indywidualnych przypadkach. W tym celu trzeba złożyć stosowne pismo do zarządu Klubu z prośbą o obniżenie kosztu pobytu zawodnika podając przyczynę.

Obóz piłkarski zostanie oczywiście zgłoszony do rejestru kuratorium, aby mieli państwo pewność, iż wszystkie wymogi zostaną spełnione i bezpieczeństwo państwa pociech będzie w 100% zapewnione!

Jeżeli nie jesteś naszym zawodnikiem, a chcesz wziąć udział w obozie skontaktuj się z nami!!!

golbierun@gmail.com

663-380-681

Zobacz jak było rok temu!!!