III Obóz stacjonarny 2016!

4 najlepszych piłkarzy świata będzie naszym tematem obozu!

Mamy TYLKO 36 miejsc!!! Kto pierwszy ten lepszy!

ZAPISY NA golbierun@gmail.com - należy wysłać e-mail ze zgłoszeniem - Imię i nazwisko zawodnika.

Z uwagi na przygotowany program, obóz jest dla dzieci z roczników 2007 i starszych! Przepraszamy...

Termin:

15 - 19 luty 2016r.!

Poniedziałek - Czwartek: start godz. 14:30 - 21:00

Piątek - zbiórka rano (uzależniona od godz. seansu w kinie!)

Miejsce:

Hala sportowa G-1

Program szkolenia:

Poniedziałek: Dzień Lionel Andrés Messi Cuccittini! - I miejsce w plebiscycie Złota Piłka!

Wtorek: Dzień Cristiano Ronaldo! - II miejsce w plebiscycie Złota Piłka!

ŚRODA: Dzień Neymar da Silva Santos Júnior - III miejsce w plebiscycie Złota Piłka!

CZWARTEK: Dzień Roberta Lewandowskiego! - IV miejsce w plebiscycie Złota Piłka!

PIĄTEK: Podsumowanie!

W każdym dniu zawodnicy będą uczyć się zwodów, podań, strzałów wszystkiego co cechuje poszczególnych zawodników! Czy Ty już wiesz co cechuję np. Roberta Lewandowskiego..??

Ponadto po każdym dniu zostanie przeprowadzony quiz z nagrodami w tematyce dnia!

Koszt obozu:

200zł* / osoby, w cenie:

- opieka nad każdym uczestnikiem od 14:30 - 21:00!

- 15 godzin profesjonalnego treningu piłkarskiego!

- NOWOŚĆ: W programie m.in. zajęcia z psychologiem! Doświadczenia dotyczące zdrowego odżywiania! Zajęcia PIŁKARSKI AEROBIK!

- wykłady w tematyce sportowej!

- 5 ciepłych kolacji + obiad w piątek + przekąski w trakcie zajęć!

- bilet do kina + transport tam i z powrotem!

*Płatności nie dokonujemy na konto Klubu!!! Wpłata u Trenerów drużyn lub Kierowników do 10 lutego b.r. PO POTWIERDZENIU MIEJSCA!!!

Jeśli ktoś z państwa jest dyspozycyjny i chętny pomóc przy wydawaniu posiłków dzieciom w granicach godziny 19:00 - 20:00 czekamy na informacje:)