Przeczytaj!

Kim jesteśmy?

Uczniowski Klub Sportowy "Gol" Bieruń działa na zasadach stowarzyszenia.

Wszystko zaczęło się w miesiącu lutym 2011r. kiedy to odbyło się zebranie osób chcących zrobić coś dobrego dla najmłodszej społeczności bieruńskiej:).

Dnia 1 marca 2011r. otrzymaliśmy decyzję wydaną przez Starostę bieruńsko-lędzińskiego o wpisie do ewidencji Uczniowskich Klubów Sportowych pod nr15.

Po załatwieniu SZEREGU formalności (jak to w tym kraju bywa) dnia 1 kwietnia 2011r. rozpoczęliśmy zajęcia w naszym klubie dla wszystkich chętnych dzieciaków!

Co robimy?

Nasz Klub prowadzi zajęcia dla dzieci z rocznika 2002 i młodsze. Mamy już ponad 100 zawodników w 9grupach wiekowych. Zajęcia są prowadzone z zakresu piłki nożnej, treningi są oparte o najlepszą metodę szkoleniową dla dzieci i młodzieży na świecie - COERVER COACHING.

Na nasze treningi zapraszamy zarówno chłopców jak i dziewczynki. Poprzez gry i zabawy uczymy dzieci podstaw piłkarskiego rzemiosła. Należy również nadmienić, iż na zajęciach stosujemy szereg ćwiczeń ogólnorozwojowych, co wspomaga prawidłowy rozwój fizyczny dzieci.

Nasze cele:

Przede wszystkim jesteśmy Klubem dla dzieci i dlatego naszym najważniejszym celem jest to, by każdy nasz zawodnik czuł się na zajęciach dobrze i bezpiecznie!

Ponadto staramy się wśród dzieciaków promować nawyki prawidłowego odżywiania się i zdrowego trybu życia.POSIADAMY AUTORSKI PROGRAM:TABELA ZDROWEGO ODŻYWIANIA SIĘ

Zawodnicy na treningach są zdyscyplinowani i zintegrowani z grupą co z pewnością ułatwi im w przyszłym życiu kontakt z ludźmi.

Organizujemy obozy sportowe dla dzieci połączone z nauką języka angielskiego!

Wyjeżdżamy na turnieje krajowe oraz międzynarodowe!

W naszym klubie pracuję fizjoterapeuta, który dba o prawidłowy rozwój wszystkich podopiecznych.

Nasza Kadra:

To przede wszystkim dzieci chcące bawić się, śmiać, rywalizować i nabywać nowych umiejętności piłkarskich i nie tylko:)

Klub zatrudnia 6 wykwalifikowanych trenerów piłki nożnej oraz fizjoterapeutę.