UWAGA!!! ZEBRANIE!!!

V WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KLUBU!!!

20.03.2015r godz. 18:00 w Powiatowym Zespole Szkół w Bieruniu (szkoła obok Orlika przy ul. Granitowej)

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w zebraniu. W tym roku zawitają do nas goście specjalni, którzy przybliżą zebranym działalność naszego Klubu.

18:00 - Prezentacja o naszym Klubie

18:20 - Coerver Coaching Polska - Dyrektor Łukasz Budzyński oraz Dyrektor Sportowy Mariusz Paszkowski

18:50 - Przedstawiciel Akademii GKS Tychy

19:10 - Wykład na temat żywienia młodych sportowców - p. Katarzyna Wrzos

19:40 - 20:00 V Walne Zebranie Członków Klubu

Zaproszeni zostaną przedstawiciele Gminy na czele z p. Burmistrzem, dlatego szczególnie zależy nam na waszej licznej obecności. To dobry moment na zabranie głosu w sprawach Klubu, postaramy się także przybliżyć nasze działania na najbliższy czas.

Szczególnie cieszy nas obecność przedstawicieli Coerver Coaching, którzy z pewnością przybliżą państwu jakość metodologii oraz skalę na jaką już działa na świecie.

TAK WIĘC - OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!!