Warsztaty szkoleniowe dla rodziców zawodników piłki nożnej.

Szanowni Państwo.

Wydział Szkolenia ŚL.ZPN w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich RODZICÓW zawodnikówpiłki nożnej do uczestnictwa w warsztatach szkoleniowych.

Warsztaty są bezpłatne i będą się odbywały zgodnie z poniższym harmonogram:

Data: 28.02.2017r.

Miejsce:Aula AWF Katowice (budynek główny).

17.30 – 18.30 – Świadomy rodzic = świadomy zawodnik. Psycholog sportowy Tomasz Kaczmarski

18.30 – 19.00 – Omówienie wyników badań – AMO, Kadry Śląska. Paweł Grycmann

19.00 – 19.15 – Przerwa kawowa.

19.15 – 19.45 – „Grasz jak trenujesz” – obserwacja treningu przez rodzica a cele treningowe.

19.45 – 20.30 – Wybrane aspekty żywienia młodych piłkarzy. Dietetyk Mateusz Gawełczyk

Ze względu na olbrzymie zainteresowanie warsztatami dla rodziców w dniu 28.02.2017 z zakresu psychologii oraz żywienia prosimy o potwierdzenie/zapisy swojej obecności na w/w warsztatach.
Zapisy nie dotyczą rodziców zawodników trenujących w AMO Katowice oraz rodziców zawodników Reprezentacji Śląska.
Potwierdzenie swojej obecności proszę dokonać droga elektroniczną u Trenera Koordynatora ŚL.ZPN w Katowicach Damian Galeja na adres email:konferencja@slzpn.katowice.pldo dnia 28.02 do godz. 12.00.
W treści email prosimy o wpisanie: nazwisko, imię rodzica oraz klub zawodnika.
Liczba uczestników warsztatów jest ograniczona.
Z góry dziękujemy za zrozumienie.
Trener Koordynator ŚL.ZPN
Damian Galeja