GOL BIERUŃ 2007 najlepszy na Śląsku w Turnieju o Puchar Tymbarku!

Niesamowity sukces zaliczyli podopieczni trenera Oziminy w rozgrywkach o Puchar Tymbarku rozegranych dzisiaj na obiektach Niwki Sosnowiec. 10 latkowie z Bierunia przeszli jak burza przez fazę grupową, pokonując rówieśników z Chorzowa 3:0, Rudy Śląskiej 5:0 oraz Zabrza 3:0. Pewnym krokiem przeszli przez ćwierćfinał dominując drużynę z Mysłowic (6:1) oraz półfinał - Gliwice 3:0. W ostatnim meczu turnieju przyszło im zmierzyć się z ekipą z Raciborza, którą także udało się pokonać w stosunku 2:1!
W nagrodę nasi młodzi piłkarze pojadą na OGÓLNOPOLSKI FINAŁ TURNIEJU O PUCHAR TYMBARKU, który zostanie rozegrany w Warszawie w najbliższy weekend majowy. DODATKOWO - chłopaki zaliczą również finałowy mecz o PUCHAR POLSKI na PGE STADIONIE NARODOWYM W WARSZAWIE!
Drużyna w składzie: Kapi Mendrela, Kamil Konieczny, Kuba Długosz, Karol Pintal, Dominik Sobota, Alan Michalski, Wojtek Majer, Kuba Kściuczek dedykuje to zwycięstwo nieobecnemu Marcelowi Matyszkiewiczowi, który niedawno pechowo złamał rękę i nie mógł pomóc kolegom bezpośrednio na boisku.
Warto zaznaczyć, że najlepszym zawodnikiem turnieju został DOMINIK SOBOTA, a trener Ozimina otrzymał ZIELONĄ KARTKĘ (nagroda fair play za super postawę podczas trwania turnieju).
W Warszawie reprezentować będzie nas także Nikola Parusel (rocznik 2006), która z drużyną KSB Lędziny zwyciężyła turniej dla dziewczynek U-12.