IV PIKNIK RODZINNY!!! 28 czerwca!!!

Zapraszamy całe rodziny na IV PIKNIK RODZINNY organizowany przez nasz Klub!

SMARTSPEED DLA ZAWODNIKÓW!!!!!!!!

Cały dzień będzie rozstawiony najnowocześniejszy test smartspeed wykorzystujący fotokomórki do precyzyjnego mierzenia czasu! Każdy zawodnik będzie mógł skorzystać!

Nawet jeśli państwo nie macie ochoty spędzić z nami tego dnia lub z różnych przyczyn was zabraknie, prosimy o udział samych zawodników, którzy mają jedyną okazję, aby zostać przetestowanym na najnowocześniejszym sprzęcie na świecie!!!

Czas i miejsce:

28 czerwca 2015r. Stadion KS "Piast" przy ul. Warszawskiej

START: 10:00 !!!!!!!!! - smartspeed!

Program:

12:00 - 14:00 Rozgrywki pomiędzy rodzicami poszczególnych drużyn w piłkę nożną ( 5 + bramkarz )

14:00 - Wygrana drużyna rodziców - Trenerzy Gol Bieruń (ostatnio trenerzy wygrali - liczymy na rewanż:))

15:00 - 17:00 Konkurencje sportowe dla całych rodzin (m.in. Wielki wyścig, konkurs żonglerki, slalom rodzinny i wiele innych) oczywiście z nagrodami!

SPECJALNA STREFA DLA NAJMŁODSZYCH!!!

Drużyny rodziców:

Drużyna nr 1 - Grupa A + B od Trenera Tomka

Drużyna nr 2 - Grupa od Trenera Waliczka + Trenera Piekarczyka

Drużyna nr 3 - Grupa od Trenera Oziminy

Drużyna nr 4 - Grupy od Trenera Parusela (zwycięzcy z 2014 roku)

- nie trzeba się wcześniej zapisywać!! Wystarczy przyjść i zgłosić chęć udziału, a my dostosujemy rozgrywki do ilości uczestników!

Trenerzy mogą grać ze swoimi drużynami:) - POZA FINAŁEM:)

Składka - 30zł / rodziny w tym: (płatność przelewem na konto klubu!!!)

- testy na platformie smart speed - od rocznika 2008 i starsi!

- kiełbaska bez ograniczeń,

- napoje bez ograniczeń,

- konkursy z nagrodami,

- strefa dla starszych (smartspeed) i młodszych (dmuchańce + jazda konna)

- składka jest dowodem wpisu waszej rodziny, abyśmy mogli przygotować imprezę na odpowiednią ilość osób, dlatego prosimy wpisać w tytule imię i nazwisko zawodnika oraz ilość osób, która weźmie udział np. Dwoje rodziców + siostra.

- prosimy o pomoc w organizacji!!! Chętne osoby zbiórka o godz. 9:00!

*zawodnicy przychodzą na godz. 10:00 do 14:00 będą trwały testy. Rodziców również zapraszamy - będzie można wypić kawę, herbatę.

BARDZO GORĄCO PROSIMY RODZICÓW O POMOC! JAK ZAWSZE PYSZNE WYPIEKI NASZYCH CZŁONKÓW SĄ BARDZO MILE WIDZIANE!!

Tak było rok temu:

>>>>KLIKNIJ<<<<