Wszyscy na mecz otwarcia stadionu w Tychach!

Dzięki współpracy z Akademią nasi zawodnicy otrzymają za darmo bilety na mecz otwarcia!
OTWARCIE STADIONU - BILETY

Z wielką przyjemnością informujemy, że ruszyły zapisy na bilety na mecz otwarcia Stadionu Miejskiego Tychy. W sobotę, 18 lipca br. nastąpi oficjalne otwarcie obiektu, które uświetni mecz GKS Tychy z niemieckim 1.FC Koeln.

Wszyscy zawodnicy naszej Akademii oraz szkółek partnerskich otrzymają darmowe wejściówki (po uprzednim zapisaniu się), a najbliższą rodzinę zawodników obowiązywać będzie cennik ustalony przez organizatora. Już teraz można zarezerwować sobie bilet na to wydarzenie. Wystarczy wypełnić wszystkie pola poniższego formularza. Listę zapisanych osób przekażemy organizatorowi, a zakup i odbiór wejściówek będzie następował w punktach obsługi kibica tuż pod stadionem. UWAGA! Rezerwacja biletów dotyczy tylko i wyłącznie naszych zawodników oraz ich najbliższej rodziny tj. opiekunów prawnych i rodzeństwa.

Możliwość zapisania się na bilety będzie dostępna do dnia 17.06.2015 r. Po tym terminie każdy chętny będzie musiał we własnym zakresie zakupić bilet zgodnie z zasadami dystrybucji ustalonymi przez spółkę Tyski Sport S.A. Jeszcze raz podkreślamy, że formularz przeznaczony jest dla zawodników Akademii, zawodników sekcji młodzieżowej Spółki Tyski Sport oraz ich najbliższej rodziny.

Z informacji uzyskanych od spółki Tyski Sport S.A. ceny biletów będą w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach. Będą również respektowane karty "Rodzina 3+". O wszelkich nowych informacjach będziemy informować na bieżąco.

------------>KLIKNIJ TUTAJ<-----------------   ------------>KLIKNIJ TUTAJ<-----------------   ------------>KLIKNIJ TUTAJ<-----------------