Zdrowe odżywianie kluczem do sukcesu!!!

Kolejny program skierowany do rodziców!

Dzięki współpracy z dietetykiem i trenerem Wellnes p. Katarzyną Wrzos możemy zaproponować naszym członkom współpracę w celu wprowadzenia do swojego życia podstaw zdrowego odżywiania!

Wiemy, że wielu naszych podopiecznych boryka się z nadwagą, mimo bardzo młodego wieku mają problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi z różnych przyczyn. Nasz pomysł skierowany jest właśnie do nich.

Rodzicu, jeśli Twój syn lub córka ma mniejszą lub większą nadwagę nie zwlekaj, aż problem się pogłębi tylko zareaguj i daj mu szansę rozwijać się na równym poziomie sportowym co jego rówieśnicy!

Wystarczy zgłosić się do p. Katarzyny Wrzos pod nr telefonu: 509-733-820 i umówić się na spotkanie!

Od momentu rozpoczęcia współpracy z dietetykiem GOL BIERUŃ zwalnia Was z opłacania składek członkowskich, aż do momentu uzyskania przez zawodnika właściwej wagi!!!